Chciała wyjaśnić nieporozumienie z sąsiadem. Złamała zasady nałożonej na nią kwarantanny

  • 02.04.2020, 10:11
  • KB
Chciała wyjaśnić nieporozumienie z sąsiadem. Złamała zasady nałożonej na nią kwarantanny fot. ilustracyjna
Wysoka grzywna grozi 23-latce z pow. radziejowskiego, która wczoraj opuściła mieszkanie i złamała zasady kwarantanny. Dodatkowo o sprawie poinformowano służby sanitarne.

Do tej sytuacji doszło wczoraj (01.04.20 r.) po godz. 15 w jednej z miejscowości w gm. Osięciny. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że osoba, która przebywa na kwarantannie, opuściła mieszkanie. Na miejsce policjanci ustalili, że 23-latka wyszła z mieszkania, gdyż chciała wyjaśnić nieporozumienie z sąsiadem.

Policjanci poinformowali kobietę, że popełniła wykroczenie z art.116 kodeksu wykroczeń i skierowaniu wniosku o ukaranie do sądu. O całej sprawie poinformowano także służby sanitarne.

Przypominamy, że łamiąc zasady kwarantanny narażamy zdrowie i życie innych osób. Dlatego osoby objęte kwarantanną, muszą bezwzględnie stosować się do jej zasad i nie opuszczać miejsca izolacji. W przypadku złamania warunków, może grozić kara grzywny w wysokości do 30 tys. złotych.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe