Prezydent Bruski pyta Tomasza Latosa. Co z wyborami?

  • 01.04.2020, 16:23
  • KB
Prezydent Bruski pyta Tomasza Latosa. Co z wyborami? KB archiwum
Dziś (w środę, 1 kwietnia) Prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski skierował pismo do posła Tomasza Latosa dotyczące organizacji wyborów prezydenckich, 10 maja br.

W liście czytamy m.in. 

- Jako poseł Prawa i Sprawiedliwości i Przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia wspiera Pan konsekwentnie organizację w dniu 10 maja 2020 r. wyborów prezydenckich. Za ich organizację w dużej części odpowiadają samorządy.W Bydgoszczy ta odpowiedzialność spoczywa na mojej osobie (...).

Myślę, że zdaje Pan sobie sprawę ze śmiertelnego niebezpieczeństwa, które zagraża każdemu z nas. Przy organizacji wyborów już dziś pracuje w Bydgoszczy kilkadziesiąt osób.

Docelowo będzie potrzebne zaangażowanie ponad 2.500 osób. W dniu 10 maja do urn wyborczych może się wybrać ponad 250.000 Bydgoszczan, w tym członkowie Pana rodziny, przyjaciele, znajomi. Czy jest Pan gotów stanąć przed nimi, spojrzeć prosto w oczy i powiedzieć, że nic im nie grozi? Szczerze przyznam – ja nie potrafię. - Dodaje prezydent.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe