Przypominamy o zakazie korzystania z rowerów miejskich

  • 01.04.2020, 13:26
  • KB
Przypominamy o zakazie korzystania z rowerów miejskich KB archiwum
Bydgoski Zarząd Dróg informuje, że w oparciu o kolejne ograniczenia mające przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce, w dniach od 1 do 11 kwietnia 2020 roku zawieszone zostaje funkcjonowanie Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego (BRA).

Przypominamy, że w ramach wprowadzonych ograniczeń w przemieszczaniu się, zaleca się by z domu wychodzić tylko w sytuacjach koniecznych – do pracy, apteki czy sklepu. Zakazuje się również długich spacerów i biegania.

Dodatkowo sklepy w godzinach przedpołudniowych obsługiwać będą wyłącznie osoby powyżej 65. roku życia, a dzieci i młodzież do 18 lat może wyjść z domu tylko z osobą dorosłą.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe