Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ministerstwo Zdrowia koryguje swoje dane o zgonach z powodu koronawirusa: to 14 osób

Ministerstwo Zdrowia skorygowało w czwartek informacje o osobach zmarłych z powodu koronawirusa. Obecnie, dane mówią o 14 zgonach, wcześniej podawano 15.
  • Źródło: PAP
Ministerstwo Zdrowia koryguje swoje dane o zgonach z powodu koronawirusa: to 14 osób

Autor: fot. ilustracyjna

Ministerstwo wskazało, że korekta ma związek z informacją ze szpitala we Wrocławiu o zmarłym w środę 71-letnim pacjencie. Przyczyną jego śmierci, zgodnie z kartą zgonu, była niewydolność krążeniowo-oddechowa nie mająca nic wspólnego z koronawirusem. Pacjent okazał się być ostatecznie osobą nim niezakażoną.

Stąd też - jak podało MZ - liczba osób zmarłych z powodu zakażenia koronawirusem to 14.

(PAP)

autor: Katarzyna Lechowicz-Dyl

ktl/ mok/


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama