Zmiany w komunikacji miejskiej. Co warto wiedzieć?

  • 25.03.2020, 15:54
  • KB
Zmiany w komunikacji miejskiej. Co warto wiedzieć? KB archiwum
Jak podaje ZDMiKP, w oparciu o wprowadzone przez Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Zdrowia ograniczenia w przemieszczaniu się, mające przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce, zaleca się, by z domu wychodzić tylko w sytuacjach koniecznych – do pracy, apteki czy sklepu.

Od teraz nowe obostrzenia będą dotyczyły również korzystania z komunikacji miejskiej.

ZDMiKP mając na względzie bezpieczeństwo pasażerów komunikacji zbiorowej w Bydgoszczy i nie czekając na rządowe rozporządzenia w przedmiotowej sprawie, wprowadza już od 25 marca 2020 roku, na wszystkich liniach autobusowych i tramwajowych, rozkłady jazdy jak w dni powszednie.

Wszelkie działania mają na celu zapewnić bezpieczeństwo osób korzystających z bydgoskiej komunikacji miejskiej.
Prosimy mieszkańców w miarę możliwości, stosować się do w prowadzonych wytycznych i ograniczeń w przemieszczaniu się.
Przypominamy, że obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył tylko dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi.

Wprowadzone rozkłady jazdy w komunikacji miejskiej w Bydgoszczy, obowiązywać będą do odwołania.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe