Trenuj w domu - nie wychodź. Zachęcają bydgoscy wojownicy

  • 24.03.2020, 11:40
  • KB
Trenuj w domu - nie wychodź. Zachęcają bydgoscy wojownicy Zdjęcie sprzed izolacji - Natalia Jasińska, Artur Pujszo, Ryszard Pujszo
Takimi słowami bydgoscy mistrzowie sportów walki zachęcają do samotnej próby treningowej.

Artur Pujszo - dwukrotny Mistrz Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu, Natalia Jasińska V-ce Mistrzyni Polski i Europy, oraz ich trener Ryszard Pujszo zachęcają do treningu, ale w warunkach izolowanych.

Ryszard Pujszo: Nadszedł czas próby dla wszystkich, nie tylko dla sportowców, którzy mogą stracić Igrzyska, czy Mistrzostwa - inni tracą  pracę, zdrowie, a nawet życie. Nie wolno jednak się poddawać - jesteś zdrowy to trenuj tylko samotnie.

Natalia Jasińska: - Cały czas trenowaliśmy razem do Akademickich Mistrzostw Polski i Europy, siedzieliśmy na walizkach na Puchar Ameryki w Nowym Yorku i wszystko wskazuje na to, że nic z tego - ale czy można się martwić gdy inni walczą o życie.

Trenuję samotnie ogólnorozwojówkę w domu niedaleko Łodzi - każdy trening mam rozpisany. Niech zdrowi też trenują w domu. Pełen szacunek dla naszych wspaniałych lekarzy.

Artur Pujszo: - Najgorszy jest pesymizm, uważam, że kto jest zdrowy powinien trenować, bo to podnosi odporność. Nasze wyniki nie mają teraz znaczenia, gdy inni walczą o życie, ale tym zdrowym musimy dawać przykład. Ja trenuję z ojcem na wsi niedaleko Bydgoszczy. Sam widzę jak ludzie samotnie siedzą w domach, bo musi być izolacja i ich podziwiam za determinację i wytrwałość. Widzę też, jak lekarze walczą o każde życie.. Wierzę, że będę mógł się im odwdzięczyć w grudniu reprezentując nasz kraj na Mistrzostwach Świata.

Ryszard Pujszo: - Trudno jest prowadzić treningi zdalnie, ale zachęcam moich studentów, każdemu przesłałem plan mini treningów i bardzo dużo mnie odpowiedziało, pytało o radę, o szczegóły jak samemu ćwiczyć. Niedługo prześlę im zachęcający film - na wesoło.

Trenujcie więc proszę samotnie - to trudne, ale skuteczne. Świat po wirusie będzie już inny.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aleksandra
Aleksandra 26.03.2020, 20:30
Ja trenuję w domu, ale to nie to samo co u nas. Zawsze było tak wesoło. Szkoda.
MAGDA
MAGDA 26.03.2020, 07:32
Trzymac się i trenowsc.
Ars
Ars 25.03.2020, 10:04
Artur gdzie trenujecie na wsi?
Kamil
Kamil 25.03.2020, 08:27
tylko jak trenować?? Też bym chciał
Krzysztof
Krzysztof 24.03.2020, 18:50
Rozsądnie, pozdrawiam ?
Agata
Agata 24.03.2020, 12:48
Świetni ludzie! W zaistniałej sytuacji potrzebujemy takiej pozytywnej energii i zachęcania nas do trenowania na świeżym powietrzu, oczywiście w bezpiecznych warunkach?
Tylko_spokój_nas_uratuje
Tylko_spokój_nas_uratuje 24.03.2020, 12:47
Życzę dalszych sukcesów, mimo tego ciężkiego czasu dla wszystkich. Jak się chce to można, nawet w domu :) Oss!
Weronika
Weronika 24.03.2020, 12:21
Natalio, trenuj jak masz napisane to da efekty. Pełen szacunek.

Pozostałe