Karolina Gruszecka spotka się z mieszkańcami Bydgoszczy

  • 02.03.2020, 15:51
  • KB
Karolina Gruszecka spotka się z mieszkańcami Bydgoszczy Materiały prasowe
Zapraszamy do udziału w najbliższym spotkaniu, które odbędzie się w salonie Empik Bydgoszcz Zielone Arkady.

Karolina Gruszecka

14 marca godz. 15:00
Empik Zielone Arkady, Bydgoszcz, ul. Wojska Polskiego 1

Zamknięte koło – chudniemy, tyjemy, chudniemy, tyjemy - któż z nas tego nie doświadczył? Studiujemy poradniki, felietony, magazyny, blogi internetowe a dalej nie możemy wyrwać się z tego błędnego koła.

Najnowsza książka Karoliny Gruszeckiej pod tytułem „Psychodietetyka, czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania” (Sensus) to spojrzenie łączące strefę cielesną z naszą psychiką. Wszystko zaczyna się w naszej głowie i tam się kończy, od naszego rozumienia tego będzie zależał nas sukces.

Autorka pracująca na co dzień jako psychodietetyczka, instruktorka fitness oraz trenerka personalna podpowiada jak z uśmiechem i poczuciem humoru zmierzyć się z zbędnymi kilogramami.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe