Bydgoscy wojownicy MMA i BJJ uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych

  • 02.03.2020, 13:36
  • KB
Bydgoscy wojownicy MMA i BJJ uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych Daniel Domek I miejsce
W przeddzień uroczystości poświęconych pamięci Żołnierzy Wyklętych (29 lutego), rozegrano w Sochaczewie Puchar Polski w amatorskim MMA, turniej towarzyszący w formule No Gi.

Zawody odbyły się pod patronatem Polskiego Związku MMA oraz Polskiego Związku Ju-Jitsu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Sochaczew - Piotr Osiecki.

W zawodach wystartowało kilkuset zawodników i zawodniczek we wszystkich kategoriach wiekowych z całej Polski w tym również zawodnicy z bydgoskich klubów XYZ Fight Academy oraz Golden Dragon.

Relację z zawodów przedstawił akademicki trener sportów walki Ryszard Pujszo.

Bardzo dobry występ zanotowali podopieczni trenera Artura Drążka, Filipa Czarneckiego i Roberta Świerblewskiego (XYZ Fight Academy), którzy wywalczyli miejsca medalowe:

Puchar Polski MMA

* złoty medal - Daniel Domek

Turniej No Gi /bez tradycyjnego kimona/

* złoty medal - Michał Pilarski ,

* srebrny medal - Kacper Tomaszewski,

* brązowy medal - Igor Kułtoniak

O pechu może mówić Piotr Winiecki, który pomimo wspaniałych 2 walk MMA nie mógł wystąpić w walce o medal z powody kontuzji

Jak poinformował również trener Norbert Świerblewski z klubu Golden Dragon - jego odmłodzona reprezentacja pomimo, że nie dobiła się do pozycji medalowych również zaprezentowała walczącego ducha Żołnierzy Wyklętych.

Redakcja życzy bydgoskim wojownikom dalszych wspaniałych sukcesów.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wika
Wika 05.03.2020, 22:49
Czekamy na pełen sezon BJJ i MMA.
Vis
Vis 05.03.2020, 11:34
Chwała Bohaterom!!!
Danka
Danka 04.03.2020, 08:22
Walczyć chłopaki!!
KAmil
KAmil 03.03.2020, 09:08
Brawwo

Pozostałe