Rozpoznajesz podejrzanych o kradzież kradzieży paliwa, części samochodowych oraz dokumentów?

  • 25.02.2020, 14:29
  • KB
Rozpoznajesz podejrzanych o kradzież kradzieży paliwa, części samochodowych oraz dokumentów? KWP
Radziejowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży paliwa, części samochodowych oraz dokumentów. Podejrzanych nagrały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, prosimy o kontakt pod nr tel. 542318400.

Do kradzieży doszło   w niedzielę(02.02.20r.) po godz 13:00 z terenu firmy w Radziejowie. Czerwonym volkswagenem sharanem podjechało dwóch mężczyzn, którzy następnie ukradli paliwo, części samochodowe oraz dokumenty od pojazdu.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciach, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie pod nr tel. 542318400 lub sekretariatem wydziału kryminalnego od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 tel. 542318406; email: [email protected].

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe