Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Nowy sponsor tytularny Polonii [FOTO]

  • 20.02.2020, 12:05
  • KB
Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Nowy sponsor tytularny Polonii [FOTO] Emilia Hamerska-Lengas (Polonia Bydgoszcz)
Dziś, 20 lutego podpisano oficjalną umowę na nowego sponsora tytularnego Polonii. Drużyna w sezonach 2020 i 2021 będzie występować pod nazwą Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Umowę podpisano podczas konferencji prasowej w czwartek, 20 lutego. Na jej mocy nazwa firmy pojawi się w nazwie żużlowej drużyny i będzie obowiązywać przez najbliższe dwa sezony.

Podczas spotkania, Jerzy Kanclerz prezes ŻKS Polonia SA wspomniał także o budowie nowej trybuny, która  ma pomieścić 2500 osób, a kibice będą mogli z niej korzystać już wiosną tego roku lub jeśli czas ten się wydłuży - na początku czerwca br. Całkowity koszt budowy wynosi 21,5 mln złotych. Prezes podkreślił też, że tegoroczny budżet klubu wynosi blisko 3,7 mln zł, ale może wzrosnąć nawet do 4 mln zł.

W konferencji wziął udział również Prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski:  - Mam nadzieję, że klub w polskim żużlu, będzie miał taką pozycję, jaką ma obecnie firma Abramczyk w swojej branży. - Mówił.

Firma, która została obecnym sponsorem tytularnym miała być mocno związana z  Bydgoszczą.  I tak też się stało. ABRAMCZYK jest największym producentem mrożonych ryb i owoców morza w Polsce. Dostarcza je Europejczykom, a także konsumentom spoza Europy od ponad 20 lat.

W trakcie konferencji zabrakło Tomasza Golloba oraz Zbigniewa Bońka. 

KB

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe