Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Nowy sponsor tytularny Polonii [FOTO]

Dziś, 20 lutego podpisano oficjalną umowę na nowego sponsora tytularnego Polonii. Drużyna w sezonach 2020 i 2021 będzie występować pod nazwą Abramczyk Polonia Bydgoszcz.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Nowy sponsor tytularny Polonii [FOTO]

Autor: Emilia Hamerska-Lengas (Polonia Bydgoszcz)

Umowę podpisano podczas konferencji prasowej w czwartek, 20 lutego. Na jej mocy nazwa firmy pojawi się w nazwie żużlowej drużyny i będzie obowiązywać przez najbliższe dwa sezony.

Podczas spotkania, Jerzy Kanclerz prezes ŻKS Polonia SA wspomniał także o budowie nowej trybuny, która  ma pomieścić 2500 osób, a kibice będą mogli z niej korzystać już wiosną tego roku lub jeśli czas ten się wydłuży - na początku czerwca br. Całkowity koszt budowy wynosi 21,5 mln złotych. Prezes podkreślił też, że tegoroczny budżet klubu wynosi blisko 3,7 mln zł, ale może wzrosnąć nawet do 4 mln zł.

W konferencji wziął udział również Prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski:  - Mam nadzieję, że klub w polskim żużlu, będzie miał taką pozycję, jaką ma obecnie firma Abramczyk w swojej branży. - Mówił.

Firma, która została obecnym sponsorem tytularnym miała być mocno związana z  Bydgoszczą.  I tak też się stało. ABRAMCZYK jest największym producentem mrożonych ryb i owoców morza w Polsce. Dostarcza je Europejczykom, a także konsumentom spoza Europy od ponad 20 lat.

W trakcie konferencji zabrakło Tomasza Golloba oraz Zbigniewa Bońka. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama