Mieszkaniec Bydgoszczy chce pomóc choremu nauczycielowi. Nagrał płytę, by zebrać środki

  • 15.01.2020, 19:11
  • KB
Mieszkaniec Bydgoszczy chce pomóc choremu nauczycielowi. Nagrał płytę, by zebrać środki Wteifefte dla Adama!
Tomek Mendry ma 22 lata i pochodzi z Bydgoszczy. Od kilku tygodni przygotowuje akcje charytatywną dla swojego byłego nauczyciela muzyki ze szkoły podstawowej i gimnazjum, u którego wykryto nieoperacyjny guz trzustki.

Nauczyciel leczy się za pomocą specjalnych wlewek witaminowych, dzięki którym następnie dopuszczany jest do zabiegów chemioterapii. Akcja zorganizowana przez młodego bydgoszczanina nazywa się „Wteifefte dla Adama!”

W jej ramach Tomek stworzył płytę składającą się z 11 utworów, a cały dochód z krążka przeznaczony jest na dalsze leczenie nauczyciela. 

Dzisiaj (15.01) bydgoszczanin wypuścił kolejny materiał promujący, w którym ujęto nawet legendarny już Hotel BRDA. Teledysk został wyreżyserowany i nakręcony przez młodych mieszkańców Bydgoszczy.

 Cała akcja zaczyna się w piątek (17.01), płyty będą sprzedawane poprzez portal zrzutka.pl

"ZATOPIONY":
 

1. Intro ft. Michał Okoniewski & Dj Edison
2. Miami ft. Mama Wteifefte
3. Klub 72 (gitara Klemersky)
4. Zoo ft. Rob Son
5. Kroki
6. Skit
7. Lala ft. Kolczyńska
8. Offline ft. Konarski
9. Piętro
10. Nanana (bonus track w wersji fizycznej)
11. OK ft. Julka.

Teledysk: 

Wydarzenie.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe