28. Finał WOŚP w Bydgoszczy. Sprawdź, co będzie się działo na Starym Rynku!

  • 07.01.2020, 13:06
  • KB
28. Finał WOŚP w Bydgoszczy. Sprawdź, co będzie się działo na Starym Rynku! KB archiwum
Tegoroczny bydgoski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapowiada się naprawdę imponująco. Oprócz wydarzeń na Starym Rynku spodziewać możemy się wielu innych przedsięwzięć na terenie naszego miasta. Przekonajcie się sami, co czeka nas 12 stycznia. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: wosp.bydgoszcz.com.

Stary Rynek

 Program koncertu: (pełną rozpiskę podamy później)

12:00 –

13:00 –

14:00 – Nicole Tymcio

15:00 – Oliver Olson (BOR)

16:00 – Banau

17:00 – Mislead

18:00 – BydziaComBand

19:00 – Kali

20:00 – Światełko do nieba

20:15 – Agnieszka Adamczewska

Moto DawcyUśmiechu

To grupa pozytywnie zakręcona ludzi z pasją o dobrych sercach już kolejny rok będziemy grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 12.01. spotykamy się na Starym Rynku w Bydgoszczy z uśmiechem na twarzach razem z nami będą Quad Team Bydgoszcz, Klasyki przy naszym stanowisku będą również maskotki chodzące Myszka Micki i Mini para Minionków i dzielny Lew z którymi mieszkańcy będą mogli zrobić sobie zdjęcie zapraszamy.

W skrócie o artystach: 

Jarek Brzeski

dziennikarz, konferansjer, spiker sportowy. Specjalizuje się w prowadzeniu imprez sportowych, koncertów, konferencji i eventów firmowych. Od 2009 roku poprowadził blisko 500 wydarzeń. Regionalne Finały WOŚP w Bydgoszczy wspiera swoim głosem od 2011roku. W tym czasie zapowiadał w Bydgoszczy koncerty takich zespołów i artystów jak Sofa, Sebastian Makowski, InoRos, Cochise, Cleo, Jamal,Wanda i Banda, OmnimOdO, Marta Gałuszewska. Niedzielny, 28. Finał WOŚP w Bydgoszczy będzie dla niego dziewiątym w roli konferansjera. Więcej informacji na stronie internetowej www.jarekbrzeski.pl.


Agnieszka Adamczewska

to z pewnością jeden z najgłośniejszych debiutów 2018 roku. Pełna energii właścicielka wspaniałego głosu jest autorką hitu „Na wszystko przyjdzie czas”, który znalazł się w TOP20 utworów wykonywanych przez polskich artystów w stacjach radiowych w roku 2018. W sierpniu ukazał się drugi singiel artystki zatytułowany „W moje oczy patrz”, który także skradł serca wielu słuchaczy. Aktualnie wraz z producentem Marcinem Kindla pracują nad jej debiutanckim albumem. Krążek wydany zostanie przez jedną z największych wytwórni muzycznych w Polsce więcej…

 


Kali

właściwie Marcin Kamil Gutkowski – polski raper. W latach 2000–2010 członek zespołu Firma. Od 2009 roku współtwórca kolektywu Ganja Mafia, a od 2011 roku prowadzący solową działalność artystyczną. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Afu-Ra, Bezczel, Borixon, Gedz, Hemp Gru, Kacper HTA, O.S.T.R., Paluch, Peja, Pezet, Popek, Sarius, Sobota, Sokół, Włodi czy Żabson.

 


BYDZIA-COM-BAND!

Jest oczywistym już elementem bydgoskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kiedy w 2009 roku muzyczne środowisko muzyków rockowych i metalowych naszego miasta spotykających się na portalu www.bydzia.com skrzyknęło się do stworzenia zespołu, który zagra tylko raz, aby dołożyć swoją cegiełkę do szczytnej akcji zbierania datków na rzecz potrzebujących, chorych dzieci byli ewenementem na skalę krajową. Inicjatywa Jarka Pabijana, wokalisty ówcześnie działającego zespołu NOL,spotkała się z pozytywnym oddźwiękiem środowiska, dzięki czemu bydgoski Stary Rynek rozkołysał się przy dźwiękach klasyki rockowych nut. Usłyszeliśmy utwory Motorhead, TSA, Led Zeppelin, czy Scorpions, a ich przyjęcie było bardziej niż owacyjne! Tegoroczna „odsłona” formacji jest tworzona przez muzyków zespołów INFLICTION, ANY MORE, LOCOMOTIVE i uczestniczek rockowych warsztatów wokalnych prowadzonych w Pałacu Młodzieży i MDK nr 4.Tegoroczny pomysł muzyczny obejmował zwiększenie ilości polskich utworów,które usłyszą zgromadzeni na Starym Rynku. Ale. wieloletni byt projektu „Bydzia.com – band!!!” nauczył muzyków, że są pewne rzeczy stałe i nierozerwalnie związane ze styczniowym graniem J Motorhead i ACDCJ

Zespół „Bydzia.com-band!!!”AD 2020 tworzą:
Marcin Noryśkiewicz – gitara,
Adrian Lachowicz – gitara,
Brian Gittmann – gitara,
Mariusz Lemański – gitara,
Rav Mathushchack – bass,
Wojciech Stróżyński – perkusja,
Paweł Pabijan – perkusja,
Jarek Pabijan – śpiew,
Julia Pituła – śpiew,
Julia Ziółkowska – śpiew,
Lila Laskowska – śpiew,
Zuzanna Karpińska – śpiew


BANAU

to 3-osobowy zespół z Bydgoszczy i okolic, grający pozytywnego. energetycznego rocka połączonego z rockowymi balladami,
– w sumie około 500 koncertów koncie,
– występ w „Must be the Music” (4x TAK!)
– występ na finale WOŚP pod Pałacem Kultury w Warszawie, na zaproszenie samego Jurka Owsiaka,
– koncerty na żywo w studiu Polskiego Radia,
– występy w TVP.
– BANAU jest także rekordzistą w skali kraju pod względem ilości zagranych koncertów podczas jednego finału WOŚP, zagrał ich aż dziesięć, o czym
wielokrotnie wspominał w mediach Jurek Owsiak.


Mislead

Oprócz tego podczas Finału WOŚP zapraszamy do Muzeum Komórek:

Podczas 28. finału to już 5 raz jak MuzeumKomorek.pl wspiera finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy. Po raz pierwszy wystawiali się podczas 24 finału na Starym Rynku w Bydgoszczy, aby w kolejnych latach kontynuować tą tradycję w namiocie MotoDawców Uśmiechu. Tegoroczny finał będzie wyglądał nieco inaczej. Muzeum Telefonów Komórkowych wychodzi ze świata wirtualnego do realnego i już wkrótce będzie miało swoje miejsce na mapie Bydgoszczy. 28. finał WOŚP to pierwsza okazja do odwiedzenia tego prawdopodobnie pierwszego takiego w Polsce miejsca. Założyciele w zamian za pokazanie części kolekcji kwestować będą „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.
Zapraszamy 12.01 w dzień finału na ul. Pomorską 15 (wejście w podwórze vis-a-vis Straży Pożarnej). Informacje o otwarciu na stałe będą dostępne na stronie i profilu na FB.

Zapraszamy na stronę http://www.MuzeumKomorek.pl oraz na profil na fb
https://www.facebook.com/MuzeumKomorek/

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe