Bajkowy poranek z audiodeskrypcją w Kinie Jeremi

  • 11.12.2019, 09:49
  • KB
Bajkowy poranek z audiodeskrypcją w Kinie Jeremi Materiały prasowe
W sobotę w Kinie Jeremi w Fordonie odbędzie się kolejny BAJKOWY PORANEK Z AUDIODESKRYPCJĄ. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami, zwłaszcza te, które potrzebują wsparcia, by lepiej "widzieć" obraz.

Tym razem zaprezentujemy animację, która spodoba się z pewnością również najmłodszym amatorom kina.
Seanse z audiodeskrypcją organizujemy dzięki współpracy z Kujawsko-Pomorskim Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille’a w Bydgoszczy.

WSTĘP WOLNY

Ze względu na ograniczoną ilość urządzeń audio-guide do odsłuchu audiodeskrypcji, prosimy o rezerwację miejsc - pod nr tel. (52) 343 66 67 wew. 224, lub e-mailowo: [email protected]

Audiodeskrypcja polega na wpleceniu komentarza opisującego obraz w ścieżkę dźwiękową filmu. Przerwy w dialogach wykorzystuje się, by opowiedzieć, co dokładnie dzieje się na ekranie, opisać bohaterki i bohaterów, miejsce akcji, kostiumy, gestykulację i mimikę aktorów. Dzięki audiodeskrypcji przekaz i odbiór filmu jest bardziej zrozumiały dla osób niewidzących i niedowidzących.

Kino "Jeremi"
ul. gen. Augusta Fieldorfa "Nila" 13 (dawniej Berlinga 13), Bydgoszcz - Fordon
(w budynku XV LO).

 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe