Zabierz rodzinę na Mikołajki z Zawiszą!

  • 05.12.2019, 17:18
  • KB
Zabierz rodzinę na Mikołajki z Zawiszą! Materiały prasowe
15 grudnia w hali tenisowej sportowego Klubu odbędą się „Mikołajki z Zawiszą” – impreza dla dzieci i młodzieży z udziałem m.in. zawodników Zawiszy Bydgoszcz.

Pierwsza edycja „Mikołajek z Zawiszą” odbyła się w ubiegłym roku. Podczas imprezy kierowanej głównie do dzieci i młodzieży odwiedziło Zawiszę wówczas  kilkaset osób, które miały okazję sprawdzić się w konkurencjach przygotowanych przez stowarzyszenia Zawiszy oraz wziąć udział w specjalnej licytacji, z której dochód przeznaczony został na dwójkę sportowców naszego Klubu.

Tegoroczne wydarzenie będzie miało inny charakter. Główną areną „Mikołajek” będzie specjalny tor przeszkód przygotowany we współpracy z współorganizatorem Mikołajek – parkiem trampolin PARK 17. To razem z nimi Klub przygotuje dwa tory przeszkód, na których każdy będzie mógł sprawdzić swoją zwinność, spryt, kondycję fizyczną. Co więcej, wszystkie starty będą mierzone przez profesjonalną fotokomórkę i zapisywane!

Oczywiście, tor przeszkód nie będzie jedyną atrakcją. Swoje stanowiska będą miały stowarzyszenia CWKS Zawisza, tak by każdy mógł „dotknąć” i spróbować swoich sił w kilku różnych dyscyplinach sportu.

Nie zabraknie oczywiście gastronomii. Partnerem wydarzenia będzie firma Domino’s Pizza, która przygotuje dla wszystkich uczestników pyszną pizzę. Ponadto czekać na Was będą także słodkie niespodzianki.

Świetną pamiątką z wydarzenia będzie natomiast zdjęcie, które całkowicie za darmo będzie można sobie zrobić i wydrukować dzięki fotobudce!

A wszystko w świątecznej atmosferze, z Mikołajem i prezentami…

Już teraz rezerwujcie czas na 15 grudnia! WSTĘP WOLNY! Początek o 11.00 w Tenis Zawisza – korty tenisowe Bydgoszcz!

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe