Ze Szlakiem w świat! Część 1: Buchanka Travellers

  • 21.11.2019, 13:18
  • KB
Ze Szlakiem w świat! Część 1: Buchanka Travellers Materiały prasowe
Szlak Wody Przemysłu i Rzemiosła w Bydgoszczy zaprasza 23 listopada 2019r., godz. 17.00 na cykl spotkań z bydgoskimi podróżnikami. Wyruszamy w najodleglejsze zakątki świata, by poznać egzotyczne kultury i miejsca, a jednocześnie udowodnimy, że równie ciekawe rzeczy dzieją się... Tuż za rogiem.

Podczas pierwszego spotkania w Centrum Edukacji Muzealnej, ul. Mennica 6 zagoszczą Buchanka Travellers, czyli podróżnicy: Robert Woźniak i Jarosław Derek.

W 2018 roku odbyli absolutnie wyjątkową wyprawę. Pokonali ponad 15 000 km przez terytorium 13 krajów w zaledwie miesiąc! Dodatkowo, żeby dostarczyć sobie więcej wrażeń zrobili to 30-letnim UAZem „Buchanka”, który nie jest ani komfortowy ani bezawaryjny. W Polsce jest jeszcze tylko kilka osób, które odważyły się ruszyć UAZem w świat.

Podczas wyprawy przeżywali niesamowite przygody, odwiedzali egzotyczne miejsca i spotykali wspaniałych ludzi, zarówno mieszkańców odwiedzanych krajów jak i innych podróżników. Wystarczy wspomnieć, że trasa objęła Czechy, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Turcję, Gruzję, Azerbejdżan, Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan, Kirgistan, Rosję oraz Ukrainę. Nie jest to typowe spotkanie podróżnicze, a opowieść o niecodziennych doświadczeniach, poparta ciekawymi zdjęciami i dużą ilością podpowiedzi dla osób chcących przeżyć swoją własną przygodę.

Na wydarzenie obowiązuje bilet wstępu w cenie 5 zł bilet normalny i 3 zł bilet ulgowy.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe