Przyjdź na spotkanie z Krzysztofem Drozdowskim

  • 14.10.2019, 14:10
Przyjdź na spotkanie z Krzysztofem Drozdowskim Materiały prasowe
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na promocję książki pt. "W piekle wojny na trzech kontynentach". Wspomnienia zebrał i opatrzył wstępem Krzysztof Drozdowski.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na promocję książki pt. ,,W piekle wojny na trzech kontynentach”. Są to wspomnienia oficera, który po przeżyciu katorżniczej pracy w sowieckich gułagach rozpoczął służbę między innymi w 7 Dywizji Piechoty formowanej w ramach Armii Polskiej na Wschodzie.

Do tej pory ta dywizja nie doczekała się swojego opracowania monograficznego. Wspomnienia zebrał i opatrzył wstępem Krzysztof Drozdowski.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

18.10.2019 r. /piątek/ godz. 17.30 Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe