Lista startowa Międzynarodowych Mistrzostw Bydgoszczy skompletowana

  • 03.10.2019, 15:12
  • KB
Lista startowa Międzynarodowych Mistrzostw Bydgoszczy skompletowana Materiały prasowe
W najbliższą niedzielę na torze bydgoskiej Polonii rozegrane zostaną Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Organizatorzy skompletowali już listę startową niedzielnego turnieju.

Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy będą ostatnimi zawodami na torze bydgoskiej Polonii w tym sezonie. Włodarze klubu chcą przy okazji podziękować kibicom i sponsorom za wsparcie, jakiego ZOOleszcz Polonia doświadczała w tym roku.

Jednym ze sposobów mają być ciekawe i emocjonujące zmagania żużlowców. W tym celu udało się skompletować listę startową imprezy, która jest mieszanką doświadczenia i młodości, a to najlepsza droga do wzbudzenia emocji na trybunach.

W zawodach zaprezentuje się kilku zawodników bydgoskiego klubu. Obok nich na torze ujrzymy przedstawicieli klubów ekstraligowych, a także tych z niższych lig. Turniej będzie również okazją do zaprezentowania się dla kilku żużlowców, którzy do tej pory nie występowali w polskich ligach. Początek niedzielnego turnieju o godzinie 14:30, bramy stadionu zostaną otwarte dla kibiców o godzinie 13:00.

LISTA STARTOWA:

1. Kamil Brzozowski (Polska)

2. Kyle Howarth (Wielka Brytania)

3. Nikodem Bartoch (Polska)

4. Tim Sørensen (Dania)

5. Marcin Jędrzejewski (Polska)

6. Vadim Tarasenko (Rosja)

7. Andrei Kudriashov (Rosja)

8. Andreas Lyager (Dania)

9. Brady Kurtz (Australia)

10. Sandro Wassermann (Niemcy)

11. Josh Grajczonek (Polska / Australia)

12. Jaimon Lidsey (Australia)

13. Ryan Douglas (Australia)

14. Dimitri Bergé (Francja)

15. Adrian Cyfer (Polska)

16. Mateusz Tonder (Polska)

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe