Przed nami wernisaż Justyny Ptaszyńskiej w Sztukaterii

  • 18.09.2019, 14:44
  • KB
Przed nami wernisaż Justyny Ptaszyńskiej w Sztukaterii Materiały prasowe
W imieniu Fundacji SZTUKATERIA serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Justyny Ptaszyńskiej zatytułowanej "Utopia Will Finally Come", który odbędzie się w siedzibie Fundacji (w Bydgoszczy, przy ul. Marcinkowskiego 22) w piątek, 27 września 2019 r. o godz. 19.00.

Wystawa „Utopia Will Finally Come” Justyny Ptaszyńskiej, to zbiór grafik/kolaży - onirycznych, surrealistycznych i irracjonalnych. Postaci, niczym plastikowe fantomy z przyklejonym, sztucznym uśmiechem, zdają się ożywać w psychodelicznej fantazji artystki. Morficzne kompozycje hipnotyzują, ale i niepokoją.

W piątek, 27 września 2019 r. SZTUKA ·TERIA będzie nie tylko miejscem ekspozycji prac, ale sama stanie się przedmiotem instalacji artystycznej. Będzie intrygująco i… Dziwnie.

"Utopia Will Finally Come" - wernisaż wystawy Justyny Ptaszyńskiej

? 27.09.2019 r. (piątek)

? godz. 19.00

? SZTUKA ·TERIA, ul. Marcinkowskiego 22, Bydgoszcz

kurator: Katarzyna Małkiewicz

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe