Sporty walki: Bydgoscy zawodnicy wracają z tarczą

  • 09.09.2019, 14:03
  • KB
Sporty walki: Bydgoscy zawodnicy wracają z tarczą Materiały prasowe Artur Drążek po lewej
W sobotę i niedzielę miały miejsce udane starty bydgoskich zawodników sportów walki. Najpierw na Gali MMA "Ragnarok MMA 2", która odbywała się w Inowrocławiu zwycięstwa odnieśli Mateusz Baranowski, oraz Artur Drążek z bydgoskiego klubu XYZ Fight Academy.

Następnie w  Luksemburgu w trakcie  Pucharu Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu Amerykańskiej Federacji NAGA, dwukrotnie zwyciężył  Artur Pujszo /również XYZ Fight Academy/, w najcięższej kategorii wagowej walcząc w tradycyjnym kimonie jak również w formule bez kimona.

Artur startował kontrolnie, w drodze na zawody w ramach  Pucharu Ameryki /gdzie udaje się razem ze swoim trenerem Ryszardem Pujszo/ w Nowym Yorku.

Redakcja życzy udanego podboju Ameryki.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kosa
Kosa 20.09.2019, 23:38
nooo to jest coś!!!!!
Dog
Dog 12.09.2019, 09:13
a Mateusza fotka gdzie??
Madzia
Madzia 09.09.2019, 20:22
Artur prześlij mi widokówkę
Ktoś
Ktoś 09.09.2019, 16:47
Jest moc wśród Wojowników ?

Pozostałe