Przy "Wiatraku" powstaje Plac Zabaw

  • 20.08.2019, 12:21
  • KB
Przy "Wiatraku" powstaje Plac Zabaw Wiatrak
Z propozycji Fundacji „Wiatrak” korzysta średnio około 40 tys. osób rocznie. Większość z nich to dzieci. Mamy dla nich wiele rozmaitych propozycji, ciągle jednak przy naszym Domu Jubileuszowym Jana Pawła II brakowało placu zabaw.

Naszym marzeniem od dawna było stworzenie takiego plenerowego miejsca do zabaw z prawdziwego zdarzenia.

Teraz wreszcie się udało – plac jest prawie gotowy, trwają ostatnie wykończenia, już niebawem dzieci będą mogły z niego korzystać, ciągle jednak nie zebraliśmy pełnej kwoty, by za niego zapłacić. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie!

Co ważne – plac zabaw będzie dostępny nie tylko dla naszych przedszkolaków i uczestników zajęć w „Wiatraku”, ale popołudniami także dla wszystkich chętnych dzieci. -
Tłumaczą organizatorzy. 

Zbiórka pieniędzy trwa na portalu zrzutka.pl.
https://zrzutka.pl/3dxtxp


 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe