Ocean Lava Triathlon Polska i animacje dla dzieci w Myślęcinku

  • 13.08.2019, 13:03
  • KB
Ocean Lava Triathlon Polska i animacje dla dzieci w Myślęcinku Materiały prasowe
Długi weekend sierpniowy w Myślęcinku upłynie pod znakiem triathlonu i ostatnich darmowych animacji dla dzieci w Parku Rozrywki.

W czwartek 15 sierpnia wszystkie atrakcje Myślęcinka będą czynne zgodnie ze stałym harmonogramem. W sobotę rozpocznie się Ocean Lava Triathlon Polska-jedne z najstarszych tego typu zawodów w kraju. Z tego powodu w godzinach 7-17 i w niedzielę w godz. 9.30-13 zamknięty dla ruchu kołowego będzie przejazd ulicą Gdańską od strony stadionu Zawiszy i ulicy Jeździeckiej.

W sobotę w godz. 12-22 i w niedzielę w godz. 9.30-13 alejki wewnątrz Myślęcinka będą natomiast areną zmagań biegaczy i należy liczyć się z utrudnieniami w możliwości przejścia. Każdego dnia imprezy udostępniona będzie śluza, by móc przejechać z ulicy Zamczysko w Konną. Uprzejmie prosimy jednak o dotarcie do parku bez auta ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych.

W niedzielę 18 sierpnia po raz ostatni tego lata w Parku Rozrywki będzie można skorzystać z darmowych animacji dla dzieci. Od godziny 15 FUNimki zaproszą na bardzo Dziki Zachód. Okolice Muzeum Ziemi opanują prawdziwi kowboje! Szeryf bandy przygotował wyzwania: taniec pod lasso, łapanie bandyty, zaganianie krów, taniec z kowbojskim kapeluszem, pojedynek na pistolety.

Następnie do zabawy porwie Centrum Zabaw i Edukacji „Złoty Smoczek”. W programie m.in. pokaz baniek mydlanych, zabawy chustą, malowanie twarzy i harce z ogromną maskotką.

Dla starszych strzelnica ASG firmy Ipron Events, a mamy obecne i przyszłe znajdą fachowe doradztwo przy stoisku Stowarzyszenia Mały Ssak. Będzie to okazja do rozmów (m.in. z promotorem) o karmieniu piersią i mlekiem kobiecym w przyjaznej strefie, a także do odpoczynku, swobodnego nakarmienia i przewinięcia (na miejscu czeka przewijak). Rodzice, którzy nakarmią maluszka w przygotowanej strefie i podadzą hasło "Jedzie z nami Małyssak", otrzymają naklejkę do przyklejenia na szybę auta (liczba naklejek ograniczona).

Pojazd kołowy stylizowany na ciuchcię jeździć będzie w czwartek 15 sierpnia w godz. 11-18, a sobotę i niedzielę z powodu triathlonu nie wyjedzie na trasę.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe