Sierpniowe atrakcje w Myślęcinku

  • 07.08.2019, 12:43
  • KB
Sierpniowe atrakcje w Myślęcinku fot. Marcin Nowak
W sierpniu także zapraszamy na środowe spotkania rodzinne w Ogrodzie Zoologicznym. W sierpniu także zapraszamy na środowe spotkania rodzinne w Ogrodzie Zoologicznym.

Tematyka podobna jest do lipcowej, jednak każda z imprez przyniesie nowe, często zaskakujące wiadomości i da na pewno dzieciom mnóstwo frajdy.

Spotkania rozpoczynać się będą o godz. 11 w pawilonie Akwarium Terrarium. Można wziąć udział w warsztatach entomologicznych, zostać paleontologiem lub zoodetektywem.

14.08 godz. 11.00 - warsztaty entomologiczne (na te zajęcia zapraszamy dzieci starsze, od 14 lat)

21.08 godz. 11.00 - "ZOODetektyw" wersja 2.

28.08 godz. 11.00 - warsztaty pt. "Kości"

Wystarczy kupić bilet wstępu w cenie: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł.

W niedzielę 11 sierpnia w Myślęcinku odbędzie się turniej rycerski.

Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/871194276599943/

W niedzielę 11 sierpnia kolejna odsłona cyklu darmowych spotkań rodzinnych w Parku Rozrywki. Tym razem przygotowaliśmy animacje dla dzieci, występ klauna, stoisko szkoły językowej Biret i strefę nauki jazdy na deskorolce 4freaks. Początek o godzinie 15 przy Muzeum Ziemi-tuż za bramą Zaginionego Świata. Impreza potrwa ok. 2 godz.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe