Wioślarze Zawiszy z medalem OOM

  • 02.08.2019, 14:49
  • KB
Wioślarze Zawiszy z medalem OOM fot. ilustracyjna ZAWISZA
Od 25 do 28 lipca w Kruszwicy miała miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Wioślarze naszego klubu wywalczyli na nich jeden medal.

Wioślarstwo w grupach młodzieżowych Zawiszy odradza się. W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o startach naszych zawodników w mistrzostwach Polski juniorów (TUTAJ)W kolejny weekend rozdano medale w najniższych kategoriach wiekowych.

Zawiszanie pod wodzą trenera Mateusza Klawittera wywalczyli jeden medal, w czwórce podwójnej ze sternikiem juniorów młodszych. Osada w składzie: Kacper Mickiewicz, Kacper Kołodziejski, Filip Suproniak, Jacek Matelski i sternik Emilia Słowińska zajęła 3. miejsce, przegrywając z ekipami MOS Ełk i Posnanii RBW Poznań. Blisko podium była kobieca czwórka juniorek młodszych w składzie: Julia Kowalewska, Sandra Bryk, Olga Rodziewicz, Maja Kałużna, sternik E. Słowińska. Nasze wioślarki o 5 sekund przegrały medal z osadą KTW Kalisz.

Miejsca pozostałych wioślarzy Zawiszy:

• 2.miejsce Finał B – 4-MJM w składzie Kacper Kołodziejski, Dariusz Koperski, Filip Suproniak, Jacek Matelski
• 6.miejsce Finał A – 1xMJM Kacper Mickiewicz
• 6.miejsce Finał B – 1xKJM Sandra Bryk
• 6.miejsce Finał D – 1xKJM Julia Kowalewska.

Zawisza.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe