Przed nami Mecz Ligi Futbolu Amerykańskiego Archers Bydgoszcz - Barbarians Koszalin

  • 31.07.2019, 11:06
  • KB
Przed nami Mecz Ligi Futbolu Amerykańskiego Archers Bydgoszcz - Barbarians Koszalin Materiały prasowe/ Archers Bydgoszcz
LFA 9 - Archers Bydgoszcz podejmą w sobotę 10 sierpnia Barbarians Koszalin.

Klub Sportowy Archers Bydgoszcz zaprasza na mecz futbolu amerykańskiego w ramach rozwojowej Ligi Futbolu Amerykańskiego 9 (wersja 9-osobowa).

Mecz rozpocznie się 10. sierpnia o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Słowiańskiej 7. Naszym przeciwnikiem będą zawodnicy reprezentujący klub Barbarians Koszalin.

Będzie to doskonała okazja by zobaczyć połączone siły Bydgoszcz Archers oraz Herosów Bydgoszcz, we wspólnej walce o rozwój futbolu amerykańskiego w Bydgoszczy. Na boisku zobaczymy wielu nowych zawodników, którzy będą mogli postawić swoje pierwsze kroki na długiej, futbolowej drodze.

Mamy zamiar czerpać garściami z możliwości rozwoju mniej doświadczonych zawodników i najlepiej rokujących juniorów. To będzie doskonała okazja by zobaczyć przyszłość futbolowej Bydgoszczy w akcji!

Wierzymy, że zebrane doświadczenie zaprocentuje już w tegorocznych zmaganiach juniorów oraz przyszłorocznym występie w rozgrywkach seniorów w ramach Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Wstęp wolny.

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/577089236154561/

Aktualności, ciekawostki, informacje z życia klubu
https://www.facebook.com/BydgoszczArchers

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe