Bilety na Derby Pomorza i Kujaw dostępne również w Bydgoszczy

  • 30.07.2019, 18:07
  • KB
Bilety na Derby Pomorza i Kujaw dostępne również w Bydgoszczy Materiały prasowe
15 sierpnia na toruńskiej Motoarenie odbędzie się impreza pod nazwą „Derby Pomorza i Kujaw 2019 - Żużlowa Sztafeta Pokoleń”. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony bydgoskich kibiców, bilety zostały udostępnione do sprzedaży w kasie ŻKS Polonia Bydgoszcz SA.

Już za dwa tygodnie (15 sierpnia) w Toruniu odbędzie się impreza pod nazwą „Derby Pomorza i Kujaw 2019 - Żużlowa Sztafeta Pokoleń”. Na Motoarenie zaprezentują się kibicom żużlowcy, którzy toczyli derbowe pojedynki jeszcze w XX wieku. Ostateczna lista startowa zostanie ustalona po treningach byłych żużlowców na toruńskim torze.

Organizatorzy ustalili przystępną cenę biletów – wszystkie wejściówki na derbowy pojedynek kosztują 10 zł. Poza siedzibą toruńskiego MOSiRu, można je nabywać w kasie ŻKS Polonia Bydgoszcz SA (budynek administracyjny w żużlowym parku maszyn, wejście od ulicy Curie-Skłodowskiej). Kasa klubowa czynna będzie od środy (31 lipca) do piątku (2 sierpnia) w godzinach 10:00 - 16:00, a w sobotę (3 sierpnia) w godzinach 10:00 - 14:00.

Dodatkowo bilety na „Derby Pomorza i Kujaw 2019 - Żużlowa Sztafeta Pokoleń” będzie można nabywać w trakcie niedzielnego (4 sierpnia) meczu na stadionie Polonii na specjalnym stoisku w okolicach wejścia na trybunę główną.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe