Muzyczny czwartek w Parku Kazimierza Wielkiego

  • 24.07.2019, 19:23
  • KB
Muzyczny czwartek w Parku Kazimierza Wielkiego Koncert Nieoczywisty już w czwartek
W najbliższy czwartek (25.07) po południu zapraszamy do Parku Kazimierza Wielkiego na kolejny Koncert Nieoczywisty w wykonaniu zespołu Indi-viduo.

Kiedy: 25.07.2019 / Czwartek / 18:00

Gdzie: Park Kazimierza Wielkiego

Wstęp Wolny

Zespół INDIVI-DUO powstał w 2015 roku. Muzykę, jaką tworzy i wykonuje można określić mianem akustycznego folku z elementami bluesa oraz ballady autorskiej. W skład INDIVI-DUO wchodzą: Marek Modrzejewski – śpiew, gitara akustyczna, autor tekstów i kompozytor muzyki oraz Przemek Łosoś grający na akordeonie, harmonijce ustnej, instrumentach klawiszowych oraz śpiewający chórki. W 2019 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu pt. "Ławeczka".

KONCERTY NIEOCZYWISTE

Projekt „Koncerty Nieoczywiste” to cykl prezentacji muzycznych odbywających się w ogólnodostępnej przestrzeni miejskiej, umożliwiającej bezpośredni i spontaniczny kontakt z odbiorcami. Z założenia nie jest to kolejny festiwal, a raczej wyjście z muzyką w przestrzeń publiczną.

Artyści zaproszeni do udziału w tych niecodziennych koncertach pojawiają się ze swoją sztuką w wielu miejscach, często zaskakujących, na co dzień spełniających zupełnie inne funkcje, takich jak: park, deptak, podwórko, brama, plac zabaw, etc. Tegoroczne koncerty odbywać się będą m.in. na Barce Lemara, w Parku Kazimierza Wielkiego, Parku Jana Kochanowskiego, bulwarach nad Brdą i Kanałem Bydgoskim, bydgoskim Londynku. Publiczności da to okazję do swobodnego i nieodpłatnego obcowania z różnorodnymi gatunkami muzyki. Podczas letniego cyklu „Koncertów Nieoczywistych” w okresie lipiec/sierpień odbędzie się 8 koncertów, w ramach których zaprezentują się muzycy i zespoły poruszający się w różnych stylach i gatunkach.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe