Drużyny futbolu amerykańskiego Bydgoszcz Archers i Herosi Bydgoszcz łączą siły!

  • 19.07.2019, 16:28
  • KB
Drużyny futbolu amerykańskiego Bydgoszcz Archers i Herosi Bydgoszcz łączą siły! Bydgoszcz Archers
Stało się! Wielokrotnie prowadzone rozmowy dobiegły końca. Po ostatnich perturbacjach związanych z rozgrywkami Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego drużyna Bydgoszcz Archers postanowiła połączyć siły z Herosami Bydgoszcz.

Przyświeca nam jeden cel - silny ośrodek futbolowy w Bydgoszczy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by rozwijać bydgoski futbol na płaszczyźnie sportowej i organizacyjnej. To są nadrzędne cele, które doprowadziły do połączenia dwóch futbolowych klubów KS Bydgoszcz Archers oraz Herosi Bydgoszcz. Dochodząc do wspólnych wniosków uznaliśmy, że kontynuowanie działań pod wspólną marką - Bydgoszcz Archers - to najlepsze wyjście dla futbolu w Bydgoszczy.

 

Najbliższy czas upłynie nam na przygotowaniach do wspólnego startu w lidze rozwojowej Ligi Futbolu Amerykańskiego w formule 9-osobowej. Wierzymy, że ten czas zostanie spędzony niezwykle owocnie i uda nam się połączyć siły sportowe i organizacyjne. Uważamy, że tegoroczny występ w LFA9 to doskonałe przetarcie przed przyszłoroczną kampanią.

 

Mamy bardzo silną reprezentację juniorów, która potrzebuje gry na najwyższym poziomie. Kolejną ważną wiadomością jest to, że zgłosiliśmy akces do juniorskich rozgrywek Ligi Futbolu Amerykańskiego - aktualnie czekamy na decyzję klubów, które są w trakcie przygotowań do tychże rozgrywek. Wierzymy, że także ta kwestia zostanie rozwiązana z korzyścią dla rozwoju futbolu amerykańskiego w Polsce.

 

Trzymajcie za nas kciuki, przed nami czas pełen wyzwań! KS Bydgoszcz Archers i Herosi Bydgoszcz. - Komentują zawodnicy.

 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe