Wakacyjna środa w ZOO nie tylko najmłodszych!

  • 02.07.2019, 10:53
  • KB
Wakacyjna środa w ZOO nie tylko najmłodszych! Myślęcinek
We wszystkie środy lipca zapraszamy dzieci z rodzicami na wspólne spędzanie czasu w zoo. Odkrywanie tajemnic przyrody jako naukowiec i odkrywca w jednej osobie to niesamowita przygoda.

Temat najbliższego spotkania (3 lipca) to „Kości”. Uczestnicy zamienią się w archeologa. Na wygrodzonym specjalnie terenie, na który zwiedzający zazwyczaj nie mają wstępu, czekać będą wykopaliska.

Zadaniem badaczy jest znalezienie w piasku za pomocą sita, łopatki czy pędzelków m.in. poroży, kości, skorup jaj. Wszystkie znaleziska zostaną rozłożone i wtedy nastąpi identyfikacja zwierząt, do których należą odkopane elementy. Wszyscy dowiedzą się wielu ciekawych informacji.

Spotkania odbywają się na terenie zoo, a zaczynamy w pawilonie Akwarium Terrarium zawsze o godz. 11. W środy bilet normalny kosztuje 15 zł, a ulgowy 10 zł.

 

Tematy kolejnych Wakacyjnych śród w zoo:

 

10.07. - pt. Warsztaty młodego entomologa

 

17.07 - pt. Zoodetektyw

 

24.07 - pt. Zoodetektyw

 

31.07 - pt. "Kości"

 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe