Weekendowe utrudnienia na DK-10 w regionie!

  • 27.06.2019, 12:07
  • KB
Weekendowe utrudnienia na DK-10 w regionie! Google maps
Uwaga kierowcy! W dniach 29-30 czerwca na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Minikowo mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.

W dniach 29-30 czerwca 2019 roku w miejscowości Minikowo w gminie Nakło, odbędą się Międzynarodowe Targi Rolno–Przemysłowe AGRO–TECH. Corocznie targi te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony osób odwiedzających.

W związku z powyższym kierowcy poruszający się w tym czasie drogą krajową nr 10 muszą liczyć się ze wzmożonym ruchem oraz utrudnieniami na drodze. Zaleca się, aby w miarę możliwości korzystać z trasy przez miejscowość Potulice, drogą powiatową nr 1926. Pozwoli to z całą pewnością uniknąć stania w korkach i wpłynie na komfort jazdy.
 

Nad płynnością ruchu w Minikowie czuwać będą policjanci referatu ruchu drogowego nakielskiej komendy. Kierowców przemieszczających się w dniach targów krajową „dziesiątką” prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów.   

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe