Bydgoskie imprezy. Mieszkańcy mogą zabrać głos!

  • 07.11.2016, 15:39
  • Katarzyna Beszczyńska
Bydgoskie imprezy. Mieszkańcy mogą zabrać głos! RB archiwum
Urząd Miasta zachęca do udziału w ankiecie dotyczącej wydarzeń, które odbyły się w Bydgoszczy. Swoje opinie można przesyłać od poniedziałku (7 listopada) do końca miesiąca (30 listopada).

W ankiecie zawarto m.in. pytania dotyczące źródeł zdobywania informacji o organizowanych w Bydgoszczy wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych czy sportowych.

Chcemy dowiedzieć się za pomocą jakich środków przekazu mieszkańcy czerpią wiedzę o atrakcjach odbywających się w mieście. Wyniki ankiet pozwolą nam na jeszcze lepsze dostosowanie naszych komunikatów do potrzeb mieszkańców.

Ankieta odbywa się w formie elektronicznej – link TUTAJ – jednak osoby, które chciałyby wypełnić ją w tradycyjnej formie mogą zgłosić się do Bydgoskiego Centrum Informacji (ul. Batorego 2, wejście ul. Niedźwiedzia 1) lub Punktu Obsługi Interesantów w Urzędzie Miasta Bydgoszczy (ul. Jezuicka, pokój 4A).  Ankieta zawiera 10 pytań oraz krótki, anonimowy kwestionariusz osobowy

Katarzyna Beszczyńska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe