W niedzielę powitamy lato w Myślęcinku!

  • 27.06.2019, 10:53
  • KB
W niedzielę powitamy lato w Myślęcinku! Myślęcinek
Koncert Patrycji Markowskiej i zespołu Perfect, 5. Ogólnopolski Zlot Brodaczy, Holi Festival-to tylko część atrakcji, jakie czekać będą 30 czerwca na Różopolu podczas Otwieracza.

Lato rozpoczniemy witać tradycyjnie o godzinie 14. Na scenie poza konkursami z nagrodami, występy. Obejrzeć można będzie popisy tancerzy z Planety tańca Joanny Ossowskiej.

Jako że Otwieracz to od lat przegląd rodzimych muzyków, najpierw w Myślęcinku zaprezentuje się Anna Hnatowicz. Swój niekwestionowany talent muzyczny ukazała m.in. w programach muzycznych takich jak „Szansa na sukces”.

Jej koncert rozpocznie się o godz. 15. O 16.30 natomiast do tańca porwie wszystkich nazywany polskim Edem Sheeranem Maks Łapiński. Ten 25-letni bydgoszczanin jest finalistą 9. edycji „The voice of Poland”.

Wisienką na torcie będą gwiazdy tegorocznego Otwieracza. Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Przez trzy godziny będziemy uczestniczyli w wydarzeniu łączącym pokolenia- usłyszymy utwory Patrycji Markowskiej, zespołu Perfect, ale także wspólne piosenki wokalistki i jej sławnego ojca, Grzegorza Markowskiego.
Życiem tętnić będzie nie tylko scena. Na polanie m.in. 5. Ogólnopolski Zlot Brodaczy z próbą pobicia rekordu Polski w największym zgromadzeniu brodaczy, a także Holi Festival- Święto Kolorów.

Po prawej stronie sceny ulokowany będzie wydzielony teren, gdzie w rytm muzyki co jakiś czas można obrzucać się kolorowymi proszkami.

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe