Kontrole autokarów przed wakacjami

  • 14.06.2019, 12:28
  • KB
Kontrole autokarów przed wakacjami KWP Bydgoszcz
Najbliższe miesiące to wzmożony okres wyjazdów dzieci i młodzieży na wypoczynek letni i wycieczki. Podobnie, jak w poprzednich latach policjanci z włocławskiej policji kontrolują autokary oraz pojazdy przewożące dzieci i młodzież. Od początku czerwca włocławscy mundurowi przeprowadzili 10 kontroli autokarów.

W każdym przypadku zgłoszonego do sprawdzenia autokaru policjanci kontrolują stan techniczny pojazdu, który ma wpływ na bezpieczeństwo przewożonych osób oraz przeprowadzają badanie trzeźwości kierowcy.

Nie odnotowaliśmy żadnego przypadku zatrzymania dowodu rejestracyjnego i wszystkie dzieci mogły bezpiecznie pojechać na wymarzone wycieczki i zielone szkoły.

Dlatego policjanci ruchu drogowego dbając o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży wyruszających na wycieczki i kolonie przypominają o możliwości kontroli autokaru przed wyjazdem wakacyjnym.

Zgłoszenia kontroli autokaru można dokonać telefoniczne dzwoniąc do Wydziału Ruchu Drogowego na numer 54 414 57 00 lub 54 414 57 10 w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku, lub na obsługiwany całodobowo numer dyżurnego 54 414 51 48, bądź też przesyłając wniosek o przeprowadzenie kontroli na fax 54 414 57 05. Najlepiej dokonać zgłoszenia z kilkudniowym wyprzedzeniem.

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe