Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jedyna taka... Noc Teatrów w TPB!

W nocy z 15 na 16 czerwca Teatr Polski zaprasza na warsztaty prowadzone przez twórców i realizatorów teatralnych, na co dzień pracujących w TPB.
Jedyna taka... Noc Teatrów w TPB!

Autor: fot. N. Mentkowska

Noc rozpoczynamy spektaklem „Beksińscy” w reżyserii Michała Siegoczyńskiego. Po spektaklu „Beksińscy” wybitni w swoim fachu specjaliści będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem ukazując szczególną specyfikę pracy teatralnej.

Niezwykłe przestrzenie teatru, zazwyczaj niedostępne dla widzów, zostaną otwarte na jedną noc, podczas której m.in. plastycy, rekwizytorzy, oświetleniowcy i reżyserzy podzielą się swoim warsztatem. Podczas Nocy Teatrów spędźmy czas wspólnie wśród dekoracji, plakatów i osób, które opowiedzą nam o teatrze więcej, niż moglibyśmy przeczytać nawet w najlepiej prowadzonym archiwum.

W tym roku zapraszamy na warsztaty z reżyserii światła, warsztaty scenograficzno-plastyczne, warsztaty charakteryzacji scenicznej i warsztaty rekwizytorskie. Do swojego gabinetu widzów zaprosi również dyrektor Teatru Polskiego. Łukasz Gajdzis opowie o pracy reżysera i dyrektora.
HARMONOGRAM NOCY TEATRÓW 2019
MIEJSCE
GODZINA
WYDARZENIE
PROWADZENIE
LICZBA MIEJSC MAŁA SCENA 19:00 – 21:00 SPEKTAKL „BEKSIŃSCY” - -
BALKON DUŻEJ SCENY
21:00 – 22:00
WARSZTATY Z REŻYSERII ŚWIATŁA
ROBERT ŁOSICKI
15 MAŁE FOYER 21:00 – 22:00 WARSZTATY SCENOGRAFICZNO – PLASTYCZNE BARBARA GÓRECKA, JAROSŁAW ANDRYSIAK 15
PRACOWNIA FRYZJERSKA
21:00 – 22:00
WARSZTATY CHARAKTERYZACJI SCENICZNEJ
MICHAŁ BOROŃ
10 REKWIZYTORNIA 21:00 – 22:00 O REKWIZYTACH W TEATRZE WIESŁAW MITORAJ 10
GABINET DYREKTORA
21:00 – 21:30
O PRACY DYREKTORA
I REŻYSERA
ŁUKASZ GAJDZIS
10 GABINET DYREKTORA 21:30 – 22:00 O PRACY DYREKTORA I REŻYSERA ŁUKASZ GAJDZIS 10
GABINET DYREKTORA
22:00 – 22:30
O PRACY DYREKTORA
I REŻYSERA
ŁUKASZ GAJDZIS 10

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy pod numerem 52 339 78 18 (ograniczona liczba miejsc). Udział w warsztatach jest bezpłatny. Bilety na spektakl „Beksińscy" można zakupić w kasie teatru lub na stronie internetowej www.teatrpolski.pl.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 2°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 2 km/h

STARY RYNEK

ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaNa Bielawach temperatura potrafi być o 2°C inna niż w centrum Bydgoszczy.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: BJJTreść komentarza: W zeszlym roku medale zdobywali też nasze "wojska zaciężne" czyli Mateusz i Damir - cos trzeba zrobić bo będzie coraz gorzejData dodania komentarza: 25.03.2026, 17:59Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: Menia.Treść komentarza: 🤔Data dodania komentarza: 25.03.2026, 16:33Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: KanuTreść komentarza: Great progress, this is really encouraging to see. Your effort and coordination are clearly making a strong impact.Data dodania komentarza: 25.03.2026, 15:31Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama