Marcin Jędrzejewski wraca do Polonii!

  • 25.05.2019, 21:45
  • KB
Marcin Jędrzejewski wraca do Polonii! ŻKS Polonia Bydgoszcz
Po włączeniu się Zbigniewa Bońka w negocjacje dotyczące wypożyczenia z Orła Łódź Marcina Jędrzejewskiego, rozmowy nabrały przyspieszenia i wychowanka naszego klubu wkrótce będziemy znowu oglądać w plastronie z czarnym Gryfem.

Wizytujący nasze miasto w związku z meczami Mistrzostw Świata w piłce nożnej do lat 20 Zbigniew Boniek pierwsze swoje kroki w Bydgoszczy skierował do siedziby ŻKS Polonia Bydgoszcz SA, gdzie włączył się w negocjacje dotyczące wypożyczenia z Orła Łódź wychowanka bydgoskiego klubu Marcina Jędrzejewskiego.

Dzięki wsparciu Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej rozmowy nabrały przyspieszenia i udało się osiągnąć porozumienie między klubami. Wkrótce wychowanka naszego klubu będziemy znowu oglądali w barwach ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz.

Przy okazji Prezes ŻKS Polonia Bydgoszcz SA Jerzy Kanclerz pragnie wyrazić swoje szczególne podziękowania za owocne rozmowy Prezesowi Honorowemu KŻ Orzeł Łódź Pani Joannie Skrzydlewskiej.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe