Przedsiębiorco, włącz się do programu "Ławeczka dla Myślęcinka"

  • 06.05.2019, 15:42
  • KB
Przedsiębiorco, włącz się do programu "Ławeczka dla Myślęcinka" "Ławeczka dla Myślęcinka"
Park w Myślęcinku to najpopularniejsze miejsce do spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody. Wiedzą o tym wszyscy bydgoszczanie oraz mieszkańcy okolicznych gmin. Przedsiębiorcy, którzy dołączą do projektu „Ławeczka” będą mogli wyposażyć to miejsce w swoją firmową ławkę do odpoczynku.

Założeniem projektu jest zbudowanie społeczności przedsiębiorców, którzy wspólnie przyczynią się do rozwoju przestrzeni publicznej w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku – największym miejskim parku w Polsce.

Pomysłodawcy tego przedsięwzięcia planują w tym roku ustawić około 100 nowoczesnych ławek zawierających grawery sponsorów, a do 2023 roku zwiększyć ich ilość aż do 500. Po osiągnięciu tego celu, zgodnie ze złożonym zobowiązaniem, przekażą wszystkie ławki na wyłączną własność LPKiW, aby nieprzerwanie służyły mieszkańcom.

Eleganckie, grawerowane ławki zostaną rozmieszczone równomiernie na terenie całego parku - od początku ulicy Hipicznej aż po sam ogród botaniczny, na podstawie przygotowanego wcześniej planu. Wszystkie ławki będą wyglądały jednakowo, żeby zachować pełną spójność i nie naruszać naturalnej estetyki parku. Będą bezpieczne, nowoczesne i solidne, aby wszyscy odwiedzający mogli cieszyć się nimi przez wiele kolejnych lat.

Co najważniejsze, zgodnie z zawartą umową, ponad połowa comiesięcznej kwoty pobieranej od sponsorów będzie przekazywana na rzecz LPKiW. Za osiągnięte korzyści będzie możliwa m.in. modernizacja ścieżek, rozbudowa zoo i ogrodu botanicznego, sadzenie drzew oraz inne potrzebne działania, dzięki którym park stanie się miejscem jeszcze bardziej atrakcyjnym dla odwiedzających.

Przedsięwzięcie będzie dodatkowo promowane w specjalnie wydanej książce, która posłuży do ogólnopolskiej promocji jednego z największych parków miejskich w Europie, który znajduje się właśnie w naszej Bydgoszczy.

Więcej informacji o projekcie znajduje się TUTAJ. http://laweczka.org/

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zainteresowany
Zainteresowany 08.05.2019, 20:34
No dobra, to ile to kosztuje?
Redakcja
Redakcja 09.05.2019, 10:46
Takich informacji udzielają koordynatorzy projektu, dostępni na stronie: http://laweczka.org

Pozostałe