"Kocham Bydgoszcz". Walentynkowa akcja w mieście

  • 12.02.2019, 16:49
  • KB
"Kocham Bydgoszcz". Walentynkowa akcja w mieście Walentynki w Bydgoszczy
"Kocham Bydgoszcz" to akcja która odbędzie się w czwartek 14 lutego: to wydarzenie dla wszystkich mieszkańców, którzy kochają nasze miasto.

Każdy, kto w tym wyjątkowym dniu będzie chciał zrobić sobie zdjęcie w romantycznej scenerii ze swoją drugą połówką, będzie miał taką możliwość.

Fotościanka, której motywem przewodnim będą serca, ustawiona zostanie przy amfiteatrze przy ul. Mostowej. Na zakochanych będzie czekała także brama wykonana z kilkudziesięciu czerwonych balonów.

Wszystkie zdjęcia zrobione podczas wydarzenia zostaną opublikowane na facebooku (fanpage miasta) z hasztagiem #kochamBydgoszcz. Ponadto podczas akcji walentynkowej będzie nagrywany film – mieszkańcy do kamery będą mogli powiedzieć, dlaczego i za co kochają Bydgoszcz.

Wszyscy, którzy zrobią sobie zdjęcie przy fotościance oraz powiedzą za co kochają Bydgoszcz (film) otrzymają upominki miejskie.

Akcja Walentynkowa odbędzie się w czwartek 14 lutego w godzinach 15.00-17.00.

Miejsce: Amfiteatr przy Mostowej.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe