Bydgoszcz Cycling Challenge. Ruszają zapisy!

  • 04.12.2018, 11:38 (aktualizacja 04.12.2018, 11:48)
  • KB
Bydgoszcz Cycling Challenge. Ruszają zapisy! Bydgoszcz Cycling Challenge
Bydgoszcz Cycling Challenge to wyścig rozgrywany w samym centrum miasta, po doskonale zabezpieczonej i widowiskowej Trasie Uniwersyteckiej.

Zawody są przeznaczone dla zawodników o różnym poziomie zaawansowania i rozgrywane z podziałem na dwie kategorie rowerów (szosowe, inne).

Dzięki temu podziałowi w Bydgoszcz Cycling Challenge mogą wziąć udział kolarze szosowi, jak i zawodnicy startujący na innych rowerach, np: górskich.

 Rywalizacja składa się z dwóch etapów:
* Wyścigów eliminacyjnych i Wielkiego Finału na kilku pętlach o długości 3,3km
* Jazdy Indywidualnej na czas na dystansie 10 kilometrów

W ramach Bydgoszcz Cycling Challenge odbędą są także zawody dla dzieci i młodzieży.

Wydarzenie odbędzie się 26 maja 2019, a komplet informacji o zawodach znajduje się na stronie www.BydgoszczCC.pl

Zapraszam do udziału w Bydgoszcz Cycling Challenge, święcie wszystkich kolarzy, niezależnie od poziomu zaawansowania. To doskonała okazja do dobrej zabawy, rywalizacji i aktywnego spędzenia czasu powiedział Sylwester Szmyd, ambasador imprezy i jeden z najlepszych polskich kolarzy szosowych.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z Bydgoszcz Cycling Challenge, która jest dostępna w formie FILMOWEJ oraz ZDJĘCIOWEJ.

Bydgoszcz Cycling Challenge to przede wszystkim widowiskowe zawody, w których może wziąć udział każdy: fan rowerów, kolarz-amator czy zawodnik kategorii masters – mówi Jakub Kubiński, dyrektor sportowy imprezyDodatkowym atutem jest rywalizacja na trasie, która na co dzień jest zarezerwowana wyłącznie dla ruchu samochodowego. Zawodnicy mogą więc poczuć atmosferę wielkiego wyścigu kolarskiego i rywalizować na widowiskowej, w pełni zabezpieczonej pętli.

Doświadczeni kolarze i triathloniści szczególnie docenią możliwość startu podczas Indywidualnej jazdy na czas. To idealna możliwość sprawdzenia swojej formy na początku sezonu startowego - opowiada Aleksander Skorecki, współorganizator zawodów – Dla zawodników głodnych emocji i walki do ostatnich metrów przygotowaliśmy rywalizację w eliminacjach oraz Wielkim Finale. Nie zapominamy także o najmłodszych, na których czekają osobne wyścigi z widowiskowym finiszem na mecie zawodów głównych!

Warto zapisać się jak najszybciej, ponieważ na pierwszych zawodników czekają pakiety startowe w obniżonej cenie:
* Pierwsze 50 zawodników: 49 zł
* Kolejnych 200 uczestników: 59 zł

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe