Od środy zmiany w organizacji ruchu przy Starym Rynku

  • 03.12.2018, 11:04 (aktualizacja 03.12.2018, 11:31)
  • KB
Od środy zmiany w organizacji ruchu przy Starym Rynku KB
ZDMiKP podaje, że od 5 grudnia wykonawca robót realizujący zadanie pn: "Przebudowa Płyty Starego Rynku w Bydgoszczy" wprowadzi zmianę organizacji ruchu dla Etapu 3, który obejmie wykonanie docelowej geometrii skrzyżowania ul. Farna-Kręta- wyjazd ze Starego Rynku.

Zmiana organizacji ruchu obejmie zamknięcie przejazdu przez skrzyżowanie z ul. Farna-Kręta przy skrzyżowaniu z ul. Jatki. Dojazd do placu budowy Płyty Rynku oraz parkingu podziemnego zlokalizowanego przy ul. Krętej zostanie zapewniony od ul.Podwale poprzez wprowadzenie ruchu dwukierunkowego na ul. Krętej.

Podczas trwania etapu 3 nadal nie będzie możliwy przejazd przez Stary Rynek na osi Jana Kazimierza-ul. Kręta.

W etapie 3 ul. Farna, Malczewskiego i dalej fragment ul. Grodzkiej będą nadal ulicami jednokierunkowymi. Informujemy również, że nadal obowiązuje wdrożony wcześniej etap 1 i 2 który obejmuje zamknięcie skrzyżowania ul. Jana Kazimierza-Magdzińskiego-wlot na Stary Rynek oraz zamknięcie jezdni południowej. 

Mapki dostępne są TU i TU.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe