Poczuj się kobieco w Galerii Pomorskiej

  • 19.11.2018, 12:19
  • KB
Poczuj się kobieco w Galerii Pomorskiej GP
Już w najbliższą sobotę, 24 listopada – Galeria Pomorska zaprasza Panie na wyjątkowe spotkanie „Kobieta w Galerii Radości”.

Podczas sobotniego spotkania Panie odkryją nie tylko  jesienno-zimowe trendy – ale również będą miały okazję uczestniczyć w wykładzie Bożeny Ciechanowskiej.

 

„Podobno „kobieta zmienną jest” i podobno lubimy metamorfozy. A jednak w tej zmienności jest pewna stałość, zwłaszcza jeśli chodzi o nasz sposób bycia, styl komunikowania się, tendencje i dążenia. Kobiety to bardzo barwna płeć! Dowiedz się jakim jesteś kolorem” – zachęca Bożena Ciechanowska – coach i trener personalny.

 

„W sobotę zapewnimy uczestniczkom bardzo dużo atrakcji! Oprócz poczęstunku będą konkursy z nagrodami, a także fotobudka, która uwieczni radosne momenty podczas eventu. Wieczór zwieńczy projekcja filmu „Miłość jest wszystkim” – zapraszają organizatorzy jubileuszowych warsztatów.

 

Podczas spotkania przeprowadzony zostanie finał metamorfozy 3 Pań, które wygrały facebook’owy konkurs „Nowa Ty na jesień – stylowa metamorfoza!”

Aby wziąć udział w warsztatach - należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl. Spośród Uczestniczek wybranych zostanie 110 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE spotkanie jubileuszowe!

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe