Zmiany w okolicach Gdańskiej i os. Leśnego na czas "IV Półmaratonu Bydgoskiego"

  • 18.10.2016, 09:29
  • Katarzyna Beszczyńska
Zmiany w okolicach Gdańskiej i os. Leśnego na czas "IV Półmaratonu Bydgoskiego" RB archiwum
W najbliższą niedzielę (23 października) w Bydgoszczy odbędzie się kolejna edycja sportowej imprezy.

ZDMiKP podaje, że  w godz. od 10:00 do 14:30 zaplanowane jest wprowadzanie zmian w obowiązującej organizacji ruchu na: ul. Gdańskiej (od Dwernickiego od Modrzewiowej), ul. Czerkaskiej (odcinek Gdańska - Sułkowskiego), ul. Sułkowskiego (odcinek Dwernickiego - Modrzewiowa), ul. Modrzewiowej (odcinek Gdańska - Wyszyńskiego), ul. Wyszyńskiego (odcinek Modrzewiowa - Powstańców Wlkp.), ul. Powstańców Wlkp. (odcinek Wyszyńskiego - Plac Weyssenhoffa), Placu Weyssenhoffa, ul. Mickiewicza (odcinek Plac Weyssenhoffa - Paderewskiego), ul. Paderewskiego (odcinek Mickiewicza - Kopernika), ul. Staszica, ul. Markwarta, Al. Ossolińskich.

Planowane zmiany:
a) całkowite, czasowe zamknięcie przez Policję i Straż Miejską - na czas trwania biegu ulic: Gdańskiej na odcinku (od Dwernickiego od Rekreacyjnej), ul. Czerkaskiej (odcinek Gdańska - Sułkowskiego), ul. Sułkowskiego (oba pasy w kierunku od Czerkaskiej do Modrzewiowej), ul. Modrzewiowej (odcinek Sułkowskiego – Wyszyńskiego), ul. Powstańców Wlkp. (od Wyszyńskiego do Placu Weyssenhoffa), ul. Mickiewicza (oba pasy w kierunku od Paderewskiego do Placu Weyssenhoffa), Al. Ossolińskich.

b) wyłączenie z ruchu jednego pasa ruchu na: ul. Wyszyńskiego (skrajne pasy ruchu od Armii Krajowej do Powstańców Wlkp. w obie strony), na Placu Weyssenhoffa (wewnętrzne pasy ruchu na północnej jezdni), ul. Mickiewicza (wewnętrzne pasy ruchu na jezdni północnej od Placu Weyssenhoffa do Paderewskiego), ul. Paderewskiego (pas ruchu po wschodniej stronie jezdni), ul. Staszica (pas ruchu po wschodniej stronie jezdni), ul. Reymonta (pas ruchu po północnej stronie jezdni), ul. Markwarta (pas ruchu po północnej stronie jezdni), ul. Modrzewiowej (pas ruchu po północnej stronie jezdni od Sułkowskiego do Gdańskiej), ul. Sieńki (zewnętrzny pas ruchu na północnej jezdni przed rondem Ossolińskich.

Dodatkowo w dniu poprzedzającym imprezę od godz. 17:00 na ul. Dwernickiego (od ul. Gdańskiej do ul. Sułkowskiego), ul. Wyszyńskiego (od ul. Pułaskiego do ul. Kozackiej), ul. Mickiewicza (od ul. Paderewskiego do Placu Weyssenhoffa), ul. Paderewskiego, ul. Staszica, Reymonta, ul. Markwarta, Al. Ossolińskich, ul. Asnyka, zostaną wprowadzone zakazy zatrzymywania się, które będą obowiązywały do czasu zakończenia biegu.

Z uwagi na bezpieczeństwo prosimy o bezwzględne stosowanie się do czasowego oznakowania oraz poleceń służb porządkowych regulujących ruch w obrębie ulic objętych czasową organizacją ruchu.

Katarzyna Beszczyńska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe