W bydgoskiej Światłowni zagra Tomek Lewandowski

  • 17.09.2018, 12:12
  • KB
W bydgoskiej Światłowni zagra Tomek Lewandowski Tomek Lewandowski
Tomek Lewandowski – gitarzysta i kompozytor, wykonawca piosenek balladowych i poetyckich.

Światłownia, ul. Św. Trójcy 15, 21 września g. 18. Zapraszamy.

Laureat wielu przeglądów piosenki poetyckiej i turystycznej. Mądre teksty, melodyjne piosenki i ciepły głos to przepis na spotkanie Tomka z publicznością. W latach 1991-95 ukazały się dwa programy autorskie na kasetach magnetofonowych „Miniony Czas” i „Na przekór” wydane przez wydawnictwo SDM. W roku 2001 ukazała się kaseta pt. „Koncert” będąca zapisem wspólnego koncertu z Piotrem Woźniakiem. A w roku 2002 nakładem wydawnictwa Dalmafon ukazała się płyta pt. „ Na sprzedaż”.

Najnowsza płyta pt. „Czas miniony” (2017) zawiera wybór piosenek z kaset i kilka niepublikowanych utworów z lat 92-95 oraz kilka nowych piosenek.

Przez lata regularnie pojawiał się na scenie krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Poza koncertami w Polsce pojawiał się też za granicą, między innymi we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech.

https://tomlewandowski.wordpress.com/

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=vTR34yj-qzQ

https://www.facebook.com/managertomasza/


Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci – 8 zł

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe