Pomóż mieszkańcom bydgoskiego ZOO. Zbieraj żołędzie

  • 12.09.2018, 13:06
  • KB
Pomóż mieszkańcom bydgoskiego ZOO. Zbieraj żołędzie LPKiW
Żołędzie to jesienny przysmak wielu mieszkańców bydgoskiego zoo. Przepadają za nimi dziki, jelenie, daniele i łosie. Dlatego można ofiarować zwierzętom ten rarytas.

Do akcji mogą przystąpić zarówno przedszkola i szkoły podstawowe, jak i osoby prywatne. Od 12 września do 9 listopada grupy mogą przynosić niepopsute żołędzie do pawilonu Akwarium Terrarium od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8 do 17, zaś pozostali-w godzinach otwarcia zoo.

Dla dwóch grup lub klas, które dostarczą największą ilość żołędzi (w przeliczeniu na jedną osobę), przewidziane są nagrody w postaci karnetów upoważniających do zwiedzania bydgoskiego zoo i jednorazowego bezpłatnego zwiedzania myślęcińskiego parku dinozaurów – Zaginionego Świata i świata gigantycznych owadów-Makroświata.

Wyniki zostaną ogłoszone 30 listopada 2018 r. na stronie internetowej www.myslecinek.pl oraz www.zoo.bydgoszcz.com. Osoba indywidualna natomiast za przyniesienie przynajmniej 2 kg żołędzi, będzie mogła skorzystać z 20% zniżki na bilet wstępu do zoo w dniu dostarczenia żołędzi. Zniżka liczona jest wyłącznie od biletów normalnych i ulgowych, nie przysługuje przy zakupie biletów rabatowych oraz biletów objętych inną zniżką.

Prosimy uczestników akcji o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem dostępnym pod informacją o akcji na stronie www.myslecinek.pl.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe