Przebudowa wiaduktu przy Wojska Polskiego trwa

  • 10.10.2016, 09:16
  • Katarzyna Beszczyńska
Przebudowa wiaduktu przy Wojska Polskiego trwa ZDMiKP
Przejeżdżając przez Wojska Polskiego należy cały czas zachować szczególną ostrożność, gdyż w dalszym ciągu odbywają się tam prace budowlane związane z przebudową wiaduktu.

ZDMiKP podaje, że wcześniej wraz z końcem września na budowę trafiły pierwsze, gotowe, stalowe elementy konstrukcji wiaduktu. Teraz kolejne elementy konstrukcji są ze sobą zespalane. Wykonawca już zabetonował fundament przyczółka od zachodniej strony remontowanej przeprawy.

Jednocześnie skuwane są pozostałości starych słupów tak, żeby w najbliższym czasie ułożyć w wykopie tzw. „chudy beton". Oprócz tego trwają parce nad przebudową kanału deszczowego. Jednocześnie wykonywane jest nowe zbrojenie pod słupy.

Deskowany jest fundament podpory wschodniej, który w ciągu kilku dni zostanie zabetonowany.  Tym samym roboty trwają po obu stronach ulicy Jana Pawła II. Remont przebiega bez większych zakłóceń.

Katarzyna Beszczyńska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe