Rajd rowerowy na rozpoczęcie wakacji

  • 13.06.2018, 13:00
  • KB
Rajd rowerowy na rozpoczęcie wakacji X Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej
Rajd rowerowy Galeria Pomorska organizuje już od 10 lat! Regularne spotkania odbywają się pod koniec czerwca po to, by wspólnie pojechać na piknik rodzinny w Myślęcinku. To już tradycja z okazji rozpoczęcia wakacji.

Rajd przeznaczony jest dla wszystkich – od dzieci po dorosłych. Nasza impreza jest już trwale wpisana w kalendarz sportowych imprez Bydgoszczy.

W tym roku zapraszamy, wraz z naszym partnerem – Masą Krytyczną – na wycieczkę 30 czerwca. Start o godzinie 12:00 z parkingu Galerii Pomorskiej. Pojedziemy ulicą Fabryczną, Fordońską, Jagiellońską, Gdańską, aż dotrzemy na Polanę Hippiczną w Myślęcinku, gdzie wspólnie spędzimy czas na pikniku rodzinnym.

Jak co roku zapisy przez internet rozpoczęły się pod koniec maja. Mamy już ponad 1500 zgłoszeń! Dla pierwszych 800 osób przygotowaliśmy pamiątkowe koszulki, dla kolejnych 300 czapeczki, a dla całego pierwszego półtorej tysiąca numery startowe personalizowane – imienne. Pierwsze dwa tysiące zgłoszonych osób otrzyma też kupony na przepyszny posiłek na mecie!

„Na mecie prócz wielu konkursów, w których do wygrania będą rowery i gadżety rowerowe, dla wszystkich przybyłych dzieci przygotowaliśmy policyjne miasteczko, gdzie maluchy będą uczyły się zasad ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się na rowerze” – mówi Izabella Knitter, marketing manager Galerii Pomorskiej – Miasteczko czynne będzie już od godziny 12:30, aby najmłodsi uczestnicy, którzy nie pojadą z nami całego dystansu, mogli spędzić miło czas czekając na całą kolumnę rowerów.

Poza piknikiem i konkursami nie zabraknie też muzyki, która towarzyszyć nam będzie całą drogę – dodaje Izabella Knitter.

Rajd rowerowy Galerii Pomorskiej obchodzi w tym roku jubileusz. Z tej okazji podczas rajdu pojawi się gość specjalny – mister Polski Rafał Maślak, który pojedzie razem z nami.

Dodatkowo imprezie w tym roku towarzyszy także akcja charytatywna – jeśli uczestników Rajdu Rowerowego będzie minimum 2 000 Galeria Pomorska przekaże 10 000 złotych na Dom Dziecka w Bydgoszczy!

 

Bydgoszcz, 30 czerwca. Start o godzinie 12:00. Wstęp wolny dla wszystkich.

Zapraszamy!

Zapraszamy również do zapisów przez stronę - https://b4sportonline.pl/Rajd_Rowerowy_Galeria_Pomorska/

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe