Pokaz technik monotypii połączony z warsztatami edukacyjnymi. Zaprasza Muzeum Okręgowe

  • 11.04.2018, 15:27
  • KB
Pokaz technik monotypii połączony z warsztatami edukacyjnymi. Zaprasza Muzeum Okręgowe muzeum.bydgoszcz.pl
12 kwietnia 2018 r., od godz. 16.30 do 19.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8 na Wyspie Młyńskiej.

W ramach wystawy "Jerzy Tchórzewski. Monotypia, grafika, rysunek" zapraszamy na otwarty pokaz technik monotypii połączony z warsztatami edukacyjnymi dla dzieci i młodzieży – 12 kwietnia 2018r., od godz. 16.30 do 19.00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej, ul. Mennica 8 na Wyspie Młyńskiej. Bilet wstępu: 3 zł/osoba.

Monotypia to unikatowa technika graficzna pozwalająca na uzyskanie niepowtarzalnych dzieł sztuki. Prace wykonuje się na szklanym podkładzie pokrytym farbą drukarską. Wyróżnia się tym, że w przeciwieństwie do innych technik graficznych, uzyskujemy tylko jedną odbitkę.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe