Zawody na torze Polonii przełożone

  • 06.04.2018, 14:13 (aktualizacja 06.04.2018, 14:22)
  • KB
Zawody na torze Polonii przełożone KB archiwum
Kapryśna aura nie pozwala cały czas na bezpieczną jazdę po bydgoskim torze. Z tego względu zapadła decyzja o przełożeniu zarówno Otwartych Mistrzostw Bydgoszczy oraz meczu I rundy 2. Ligi Żużlowej.

Kiedy we wtorkowy poranek sztab szkoleniowy bydgoskiej Polonii zebrał się na torze, by zdecydować co z treningami i zawodami zaplanowanymi na ten tydzień, oczom wszystkich ukazała się lodowa warstwa zalegająca na powierzchni toru. Kiedy kilkanaście minut później zaczął padać deszcz jasnym się stało, że przynajmniej do połowy tygodnia nie będzie możliwa jazda żużlowców na tak niebezpiecznej nawierzchni.

Co za tym idzie bydgoscy działacze od razu podjęli decyzję o przełożeniu II Otwartych Mistrzostw Bydgoszczy. Dodatkowo, po konsultacji z drużyną z Rzeszowa, obie strony zgodziły się na przełożenie meczu I rundy 2. Ligi Żużlowej. Czekamy tylko na ostateczne potwierdzenie tej decyzji przez Główną Komisję Sportu Żużlowego.

II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy zostały przełożone na 27 kwietnia (piątek), natomiast mecz I rundy 2. Ligi Żużlowej powinien odbyć się 3 czerwca (niedziela).

Jeśli sprawdzą się prognozy pogody na ten tydzień, być może jeszcze w tym tygodniu uda się zawodnikom wyjechać po raz pierwszy w tym sezonie na bydgoski tor.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe