Więcej stacji BRA. Wkrótce ruszy nowy sezon

  • 02.03.2018, 10:51
  • KB
Więcej stacji BRA. Wkrótce ruszy nowy sezon KB archiwum
Jak informuje ZDMiKP, już w połowie marca rozpocznie się kolejny sezon działania Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego. Obecnie firma BikeU jest na etapie montowania nowych stacji.

W czwartek 01.03. ekipa montująca pojawiła się na skrzyżowaniu ulic Bronikowskiego z Nakielską. Kilkuosobowy zespół sprawnie osadził stację na fundamencie, a następnie ją przymocował. Zainstalował gniazda do wpinania rowerów, jak również ustawił panel słoneczny wraz z urządzeniem do obsługi stacji rowerowej.

Przypominamy, że w zbliżającym się sezonie rowerowym do dyspozycji wszystkich chętnych będzie 51 stacji roweru miejskiego, a w nich blisko 600 rowerów.

W tym roku stacje pojawią się również w Fordonie. Cześć z nich już została postawiona. Nowy sezon z system Bydgoskiego Roweru Miejskiego zacznie działać w połowie marca.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe