Romantyczna podróż na Walentynki? CH Focus zaprasza do konkursu!

  • 06.02.2018, 12:54 (aktualizacja 06.02.2018, 13:27)
  • KB
Romantyczna podróż na Walentynki? CH Focus zaprasza do konkursu! Wygraj Wycieczkę Marzeń z Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy!
Wybierz się w romantyczną podróż z CH Focus w Bydgoszczy! Z okazji walentynek w najbliższy weekend, 10-11 lutego, klienci robiący zakupy w centrum mogą wygrać wycieczkę do wybranego miasta zakochanych. Nagrodami w walentynkowym konkursie są także karty podarunkowe, vouchery do restauracji Bierhalle i pluszowe misie.

Jakie jest najbardziej romantyczne miasto w Europie? Według rankingu przygotowanego na podstawie liczby rezerwacji hotelowych w danym mieście w okolicach 14 lutego[1], najczęściej wybieranym przez zakochanych kierunkiem jest Praga. Na drugiej pozycji zestawienia znalazł się Paryż, a kolejne miejsca zajęły Wiedeń, Rzym i Wenecja.

Do jednego z tych miast lub innej, wybranej przez siebie destynacji, wybierze się zwycięzca walentynkowego konkursu w CH Focus w Bydgoszczy, wraz z ukochaną osobą. Klienci, którzy w dniach 10-11 lutego zrobią zakupy w centrum za minimum 100 złotych, mogą spróbować szczęścia, biorąc udział w akcji „Wygraj Wycieczkę Marzeń”. Osoby, którzy zarejestrują swoje paragony w Punkcie Promocyjnym oraz posiadają na telefonie aplikację ShopFun, będą miały możliwość wzięcia udziału w konkursie z grą Memory. Na uczestników czeka atrakcyjna nagroda główna – voucher o wartości 5 000 złotych na romantyczny wyjazd. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają karty podarunkowe o wartości 1000 zł oraz 500zł, a kolejne 10 osób – voucher do restauracji Bierhalle o wartości 100zł. Dodatkowymi nagrodami są także urocze pluszowe misie.

- CH Focus w Bydgoszczy dołącza do świętowania walentynek. To wyjątkowy dzień dla zakochanych, dlatego przygotowaliśmy specjalną akcję dla gości naszego centrum. W przedwalentynkowy weekend w centrum handlowym zapanują niezwykłe emocje – do wygrania jest bowiem fantastyczna Wycieczka Marzeń. Dla klientów biorących udział w konkursie przygotowaliśmy też pluszowe misie. Być może taka maskotka okaże się miłym prezentem dla ukochanej osoby. – Zaprasza Gregory Pertus, dyrektor Centrum Handlowego Focus w Bydgoszczy.

Akcja „Wygraj Wycieczkę Marzeń” odbędzie się w dniach 10-11 lutego na pasażu w godzinach otwarcia CH Focus w Bydgoszczy. Szczegółowy regulamin oraz dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.focusmall-bydgoszcz.pl.  

 

[1] Źródło: National Geographic Polska.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe