Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Darmowe baseny i lodowiska dla uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach w czasie trwania ferii zimowych bydgoska młodzież będzie skorzystać z darmowych przyszkolnych basenów, lodowiska w Fordonie oraz niedawno otwartej ślizgawki Torbyd.
Darmowe baseny i lodowiska dla uczniów
Torbyd

Autor: KB

Jak informuje Urząd Miasta uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, funkcjonujących na terenie miasta, będą mogli bezpłatnie korzystać z basenów przyszkolnych.

Uczniom, dla których niestraszny mróz, informujemy, że na podobnych zasadach można korzystać z lodowiska Torbyd oraz lodowiska zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej nr 65 przy ul. Duracza.

Bezpłatne wejście na baseny i lodowiska możliwe będzie po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, w dni robocze od chwili otwarcia. Baseny i lodowisko w Fordonie do godziny 14.00, a lodowisko Torbyd do godziny 13:30.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama Finał letniej akademii recyklingu
Reklama Finał letniej akademii recyklingu
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama