Niedaleko ulicy Czarna Droga zamknięto kładkę dla pieszych

  • 19.01.2018, 11:41
  • KB
Niedaleko ulicy Czarna Droga zamknięto kładkę dla pieszych ZDMiKP Wandalizm na kładce
Jak informuje ZDMiKP kilka dni temu z uwagi na akty wandalizmu zamknięta została kładka dla pieszych nad ulicą Grunwaldzką.

W wyniku wyjątkowego aktu wandalizmu na kładce dla pieszych nad ulicą Grunwaldzką - kładka musiała zostać zamknięta, aż do odwołania.

W ostatnich dniach kładka dla pieszych na wiadukcie kolejowym, przebiegającym nad ulicą Grunwaldzką w okolicy ulicy Czarna Droga została zdemolowana. W wyniku aktu wandalizmu wyłamano barierę ochronną dla pieszych na kilkudziesięciu metrach kładki.

W związku z tym, musimy zamknąć kładkę. Usunąć zdewastowane zabezpieczenia i wybudować nowe. Za utrudnienia związane z koniecznością przeprowadzenia remontu po zniszczeniach przepraszamy. - Informuje Zarząd Dróg.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdzisław
Zdzisław 20.01.2018, 16:26
Skoro to ogrodzenie było tak zardzewiałe , to może Ci "wandale" uratowali komuś życie ?? co by było gdyby ta barierka spadła na samochody , lub ktoś by się oparł i spadł z nią ??

Pozostałe